Kultura v Libochovicích. Říjnová smršť divadla i koncertů

4. říjen 2016 | 10:27
Petr Vondráček z koncertu se skupinou Knezaplacení. Foto: archiv pořadatelPetr Vondráček z koncertu se skupinou Knezaplacení. Foto: archiv pořadatel

LIBOCHOVICE - Říjen 2016 je napěchovaný kulturními představeními v Libochovicích. V půli měsíce vystoupí v zámeckém městě Petr Vondráček nebo bude číst ze svých knih spisovatel Petr Šabach.

V Libochovicích i v říjnu pokračují taneční. Už ve středu 5. října 2016 od 16 hodin probíhá na židovském hřbitově komentovaná prohlídka "Bejt olam".

Ve stejný den od 19 hodin v KS U Tři lip se koná představení Dlouhá cesta, neboli divadelní představení Radobydivadla Klapý.

Ve čtvrtek 13. října 2016 od 19 hodin vystoupí Petr Vondráček a Knezaplacení. Vtsupenky lze zakoupit v předprodeji za 100 korun v informačním centru města.

V úterý 18. října 2016 od 19 hodin rovněž v KS U Tři lip proběhne představení My národ svobodný aneb znovu Zeměplochá. Je to představení Divadýlka na dlani z Mladé Boleslavi.

Poté ve čtvrtek 20. října 2016 od 17 hodin se koná koncert sólistů ZUŠ. A v neděli 23. října od 14 hodin odpoledne zpříjemní pohádka pro děti - Pohádky do kapsy.

V sobotu 29. října 2016 od 15 hodin je připravena Tančírna, při které vystoupí Marcel Zmožek a Mára, Karel Bláha.

O víkendu 29. a 30. října 2016 se koná výstava králíků, holubů a drůbeže. Otevřeno je v sobotu mezi 8. a 17. hodinou, v neděli od 8 do 13 hodin v areálu chovatelské stanice u železniční zastávky.

Ve stejný víkend od pátku 28. do neděle 30. října 2016 proběhne ukončení sezóny na libochovickém zámku Zámek plný kouzel.

A v pondělí 31. října 2016 se od 18 hodin v knihovně koná 74. po-čtení. Tentokrát s Petrem Šabachem.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

16/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích půjdou další miliony do sportovišť, alespoň podle příslibu radnice. V budoucnu má dojít k revitalizaci sportoviště v kasárnách pod Radobýlem.


V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

9/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích je výskyt hepatitidy typu A. Konkrétně se jedná o počet 21 nakažených, informoval litoměřický městský úřad.


Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

8/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - Rekonstrukce vnitřních rozvodů i sprch v litoměřickém krytém bazénu skončila. Provoz byl pro veřejnost znovu obnoven.


GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

4/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICKO - Někdy stačí málo, aby se člověk začínal zajímat o krajské projekty. Tak třeba propagace cestovního ruchu Destinační agentury České středohoří.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLitoměřicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLitoměřicko.cz na Facebooku


Redakce MojeLitoměřicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516