Na Litoměřicku jezdí řidiči s alkoholem a drogou za volantem

4. srpen 2015 | 11:38
Policejní hlídka. Foto: archiv MojeLitoměřicko.czPolicejní hlídka. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřicko - Nezodpovědní řidiči brázdí silnice na Litoměřicku. Policie nachytala mladíka s alkoholem v krvi bez řidičského průkazu a ještě k tomu s drogou. Havárii způsobila i téměř padesátiletá žena.

V sobotu (1.8.2015) krátce po 17 hodině kontrolovali policisté mladého řidiče v obci Ploskovice při řízení motorového vozidla značky Škoda. Ukázalo se, že mladík řídil, ač má vysloven platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Alkohol byl dechovou zkouškou vyloučen, ale test na návykové látky ukázal pozitivní hodnoty na metamfetamin. Za nerespektování zákonů může být tento řidič potrestán až dvouletým pobytem ve vězení.

Řidička jedoucí v motorovém vozidle pod vlivem alkoholu byla kontrolována v sobotu (1.8.2015) v nočních hodinách v centru Litoměřic. Dechová zkouška na alkohol  ukázala hodnotu 1,30 promile. Nyní je 49letá žena podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Alkohol se podepsal také na nedělní (2.8.2015) dopravní nehodě v Litoměřicích. Po předchozím požití alkoholických nápojů se střetl v ul. Masarykova řidič vozidla značky Škoda s před ním jedoucím vozidlem. Při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 37letý řidič 2,7 promile. Příčiny a okolnosti havárie jsou předmětem dalšího šetření.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

16/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích půjdou další miliony do sportovišť, alespoň podle příslibu radnice. V budoucnu má dojít k revitalizaci sportoviště v kasárnách pod Radobýlem.


V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

9/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích je výskyt hepatitidy typu A. Konkrétně se jedná o počet 21 nakažených, informoval litoměřický městský úřad.


Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

8/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - Rekonstrukce vnitřních rozvodů i sprch v litoměřickém krytém bazénu skončila. Provoz byl pro veřejnost znovu obnoven.


GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

4/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICKO - Někdy stačí málo, aby se člověk začínal zajímat o krajské projekty. Tak třeba propagace cestovního ruchu Destinační agentury České středohoří.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLitoměřicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLitoměřicko.cz na Facebooku


Redakce MojeLitoměřicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516