Kauza Mlékojedy: Únos dětí mužem ze stejné obce?

8. září 2016 | 22:14
Garáž, kde údajně byly děti zadržovány. Reprofoto: TV NovaGaráž, kde údajně byly děti zadržovány. Reprofoto: TV Nova

MLÉKOJEDY - Zhruba týden hýbe Litoměřickem kauza, která se vyvinula až k údajnému únosu dětí. Jana (13) a Daniel (16), který má být z Mlékojed, se nehlásili rodičům, avšak ve středu (7.9.2016) byli prý nalezeni rodiči - a to v Ústí nad Labem.

Údajně obětí únosu se měly stát obě děti - alespoň podle verze jejich rodičů. Matka chlapce se rozpovídala pro TV Nova.

"Měli jsme nějaké síly hledat na vlastní pěst a vyplatilo se to. Když jsme úkryt s manželem našli a byla jistota, že jsou tam, byl to neuvěřitelný pocit. Z vyprávění Danečka mrazí," uvedla.

TV Nova se navíc podařilo vypátrat, kde údajně obě děti byly -  garáž v ústecké čtvrti Střekov u Novosedlického náměstí.

Podle matky chlapce "šlo o pevnost". Za vstupními plechovými vraty měly totiž podle televize být ještě troje další těžké dveře, aby nikdo nemohl slyšet volání o pomoc.

"Zaslechli jsme bouchání a byli jsme přesvědčeni, že tam ty děti jsou. Komunikovali s náma tím, že prostě jsme jim kladli otázky a říkali počet bouchání a oni tim počtem bouchání nám dávali najevo...,“ řekla televizi chlapcova matka.

Místo prohledávají kriminalisté. Mluvčí Alena Bartošová uvedla, že v souvislosti s případem zadržela muže (40). Policisté zkoumají důkazy, vyšetřování je na počátku. Muž má být prý také z Mlékojed.

Děti odešly z domova 28. srpna 2016. Od té doby rodiče děti komunikuji s veřejností prostřednictvím Facebooku, žádali o pomoc při hledání dětí.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.8 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

16/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích půjdou další miliony do sportovišť, alespoň podle příslibu radnice. V budoucnu má dojít k revitalizaci sportoviště v kasárnách pod Radobýlem.


V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

9/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích je výskyt hepatitidy typu A. Konkrétně se jedná o počet 21 nakažených, informoval litoměřický městský úřad.


Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

8/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - Rekonstrukce vnitřních rozvodů i sprch v litoměřickém krytém bazénu skončila. Provoz byl pro veřejnost znovu obnoven.


GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

4/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICKO - Někdy stačí málo, aby se člověk začínal zajímat o krajské projekty. Tak třeba propagace cestovního ruchu Destinační agentury České středohoří.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLitoměřicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLitoměřicko.cz na Facebooku


Redakce MojeLitoměřicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516