Omezení vlakové dopravy v Lovosicích. Výluka až na 3 týdny

27. červenec 2017 | 20:50
Vlak, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.czVlak, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

LOVOSICE - Kvůli plánované výluce z důvodu rekonstrukce zabezpečovacího zařízení ve stanici Lovosice, při které bude zavedena náhradní autobusová doprava, na trati 090 v úseku Lovosice až Ústí n.L. a zastávky Malé Žernoseky a Lovosice město budou obsluhovány pouze náhradní dopravou. Výluka je rozdělena do několika etap a pro každou platí výlukový jízdní řád.

Výluka na trati 090 Praha - Ústí n.L. - Děčín v železniční stanici Lovosice.

Z důvodu rekonstrukce staničního zabezpečovacího zařízení omezí Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) provoz ve stanici Lovosice  a v úseku Lovosice - Ústí nad Labem v období od 31. července do 18. srpna 2017.

Omezení provozu se bude týkat pouze některých vlaků v denní době, které budou ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, která bude organizována podle výlukových jízdních řádů, které zasílám v příloze.

Ve dnech 31.7. až 3.8.2017 a ve dnech 15. - 18.8.2017 budou autobusem náhradní dopravy nahrazeny v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně pouze 4 vlaky v odpoledních hodinách (1657, 1656, 1164 a 1171). Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění.

Ve dnech 4. a 5.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 20 vlaků osobní dopravy. Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění.

Ve dnech 6. až 12.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 20 vlaků osobní dopravy. Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Dne 13.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 24 vlaků osobní dopravy. Rychlíky pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Dne 14.8.2017 budou autobusem náhradní dopravy nahrazeny v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně pouze 4 vlaky v odpoledních hodinách (1657, 1656, 1164 a 1171). Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna do 16:10 hodin pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Obsluha zastávek Lovosice město a Malé Žernoseky:

Od  6. srpna od 0:00 hodin až do 14. srpna 2017 do 16:10 hodin nebudou moci zastavovat žádné vlaky na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky, kde nebude možný nástup a výstup cestujících. Pro obsluhu zastávek Malé Žernoseky a Lovosiec město od 6. do 14.8.2017 bude zřízena mikrobusová linka náhradní autobusové dopravy Malé Žernoseky - Lovosice a zpět, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu, který zasílám v příloze. Cestující ze zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město použijí pro cestu ve směru do Ústí n.L. a opačně mikrobus náhradní dopravy přes stanici Lovosice, kde bude zajištěn přestup mezi mikrobusem a vlaky (i autobusy NAD) nezastavujícími na těchto zastávkách.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

Pod Radobýlem má vzniknout nové sportoviště. Hlavně hřiště pro futsal

16/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích půjdou další miliony do sportovišť, alespoň podle příslibu radnice. V budoucnu má dojít k revitalizaci sportoviště v kasárnách pod Radobýlem.


V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

V Litoměřicích je žloutenka. Už 21 nakažených

9/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - V Litoměřicích je výskyt hepatitidy typu A. Konkrétně se jedná o počet 21 nakažených, informoval litoměřický městský úřad.


Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

Byl otevřen bazén v Litoměřicích. V burkinách se v nich ženy nevykoupou

8/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICE - Rekonstrukce vnitřních rozvodů i sprch v litoměřickém krytém bazénu skončila. Provoz byl pro veřejnost znovu obnoven.


GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

GLOSA: Jak se propaguje Středohoří aneb malá domů

4/8 / AKTUALITY / LITOMĚŘICKO - Někdy stačí málo, aby se člověk začínal zajímat o krajské projekty. Tak třeba propagace cestovního ruchu Destinační agentury České středohoří.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLitoměřicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLitoměřicko.cz na Facebooku


Redakce MojeLitoměřicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516